Başkan'ın Mesajı
Duyurular

Değerli Üyelerimiz.Sitemizde yayınlanabilmesi için Şahsi ve Firma Bilgilerinizi, logonuzu ve fotografınızı info@tryiad.org.tr e-posta adresimize ulaştırmanızı önemle rica ederiz.


GENEL KURUL DUYURUSU
TRYİAD TRAKYALI YÖNETİCİLER VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ BAŞKANLIĞI'NDAN

TRYİAD Trakyalı Yöneticiler ve İş Adamları Derneği Olağan Üstü Genel Kurul Toplantısı  23 Eylül 2023 Cumartesi  günü saat 10:00’da Bakırköy Zuhuratbaba Mahallesi Yücetarla Caddesi No 57 Giriş kat Daire 4 İstanbul adresinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamazsa II.Toplantı 30 Eylül 2023 Cumartesi günü saat 10:00’da aynı adreste çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır.

Tüm üyelerimizin Olağan Üstü Genel Kurul Toplantımıza katılmalarını rica ederiz.

Tüzüğümüz gereği Genel Kurulda aday olacak ve oy kullanacak üyelerimizin aidat borcu olmaması gerekmektedir. Aidat borçlarınız için lütfen Derneğimiz ile irtibat ikurunuz. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı öncesinde aidat borçlarını ödemiş olanlar Genel Kurul Toplantısına katılabileceklerdir.

 

GÜNDEM: 

1- Açılış ve saygı duruşu,
2- Divan Kurulunun Seçimi ve yetkilendirilmesi,
3- Gündemin onaya sunulması ve kabulü,
4- Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun okunması,
5- Derneğin gelir-gider ve bilançosunun okunması,
6- Denetim Kurulu Raporunun okunması,
7- Yönetim Kurulunun ibra edilmesi,
8- Denetim Kurulunun ibra edilmesi,
9- Yönetim Kurulunca düzenlenen bütçe tasarısının oylanması ve kabulü
10- Dernek Tüzüğümüzün 1, 7 ve 24. Maddelerinde Yönetim kurulunca yapılması istenilen değişiklik önerilerinin ayrı ayrı  oylanması ve kabulü 
11- Yeni Yönetim, Denetim ve Haysiyet Kurulunun seçimi,
12- Dilek ve temenniler, kapanış
 

Saygılarımızla,

TRYİAD Trakyalı Yöneticiler ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu


Değerli üyelerimiz, WEB sitemizde makalelerinizin yayınlanmasını istiyorsanız, WORD veya PDF formatında hazırladığınız ve 1 sayfayı geçmeyen yazılarınızı info@tryiad.org.tr adresine göndermeniz halinde, kurallarımıza uygun yazılar gösterime açılacaktır. 


İstanbul Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
Özlü Sözler
Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen Türk istiklal ve cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir. ATATÜRK
Gezilecek Yerlerimiz


 

 

Dupnisa Mağarası, Kırklareli

Dupnisa, Trakya’nın turizme açılmış tek mağarası. İçerisinden bir de dere geçiyor. İçerisi zaten çok güzel, buna bir de doğru ışıklandırma eklenince, mağara sizi içine çektikçe çekiyor. Çok da çekemiyor tabii, buranın sadece 500 metresini gezebiliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

Kıyıköy, Kırklareli

Trakya günübirlik gezilecek yerler arasında Kıyıköy en güzellerinden ve  muhtemelen en popüleri. İstanbul’a çok yakın. Adı gibi kıyıda köşede kalmış bir yer gerçekten de. Ormanın ortasından geçen geniş bir akarsu hayal edin. İnsanın içi hemen huzur doluyor değil mi? İşte Kıyıköy böyle bir yer! Üstelik kendileri bir de balıkçı kasabası. Birbirinden lezzetli balıkları burada bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Uçmakdere, Tekirdağ

Tekirdağ’a bağlı bir köy olan Uçmakdere’nin muhteşem bir doğası var. Kafa dinlemek istiyorsanız burası size çok iyi gelecektir. Hatta ne yapın biliyor musunuz: Alın arkadaşlarınızı ve çadırınızı, gidin Uçmakdere’ye, birkaç gün geçirin burada. Hem bedeniniz hem de zihniniz taptaze olacaktır. Eğer biraz heyecan ararsanız, burada yamaç paraşütü de yapılmakta, haberiniz olsun.

 

 

 

 

 

 

İğneada, Kırklareli

Hem kültürel olarak hem de doğal olarak muhteşem bir yer İğneada. Hemen belirtelim: Burası aslında bir ada değil. Ama muhteşem bir kasaba. Üstelik hemen yanıbaşında İğneada Longoz  Ormanları Milli Parkı var ki, orayı anlatmaya kelimeler yetmez. Türkiye’nin genel bitki örtüsünden oldukça değişik ve sizi etkileyecek bir yer. Mutlaka gidin!

 

Trakyalı Yöneticiler İş Adamları Derneği

© Copyright 2024  V4.5 Tüm Hakları Saklıdır.

Hazır Dernek SitesiTop